O nas:

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Nasz obszar działania to Podlasie, a głównie teren Powiatu Białostockiego. Filarem naszej działalności są instalacje gazowe, ale montujemy także instalacje wod-kan, co i ogrzewania podłogowe a w przyszłości zamierzamy, także montować pompy ciepła.

Właściciel firmy jest absolwentem dwóch wyższych uczelni technicznych tj. Politechniki Białostockiej i Politechniki Warszawskiej.

Pracował min. w Zakładzie Gazowniczym w Białymstoku na stanowisku mistrza, gdzie kierował pracą brygad sieciowych przy min. likwidowaniu uchodzeń gazu, przyłączaniu nowych gazociągów do sieci gazowej i wcinek do gazociągu, a także na stanowisku specjalisty, gdzie przygotowywał do postępowań przetargowych

Specyfikacje Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) i umowy do SIWZ, a następnie nadzorował prace podmiotów zewnętrznych wykonywanych na zlecenie gazowni na stacjach gazowych, gazociągach wysokiego ciśnienia i ochronie katodowej.

Natomiast w założonej przez siebie firmie zgromadził grupę fachowców o wysokich kwalifikacjach wyniesionych z Białostockiej Gazowni, a także z podmiotów prywatnych dla których praca jest pasją. Dlatego inwestycje przez nas wykonywane są z wysoką precyzją i dbałością o szczegóły i poparte wiedzą techniczną.

Aby zaś świadczyć państwu usługi najwyższej jakości współpracujemy też z doświadczonymi biurami projektowymi, które zaprojektują państwa instalacje zgodnie ze sztuką i dbałością o obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa.